1. ТБ "Український Хаб"
  2. »
  3. Відповіді на запитання

Біржа - це організований майданчик, де учасники мають можливість знайти контрагента, сформувати попит і пропозицію та укласти контракти.

Торги відбуваються в он-лайн режимі з використанням електронної торгової системи. Детальніше за посиланням.

Для того, щоб стати учасником біржових торгів необхідно пройти аккредитацію.

Брокер - це особа, яка діє від імені та за дорученням учасника біржових торгів.

Біржа має у своєму розпорядженні декілька систем гарантування виконання угод, зокрема: гарантійне забезпечення, кліринг з використанням рахунків біржі, послуги гарантера поставки тощо. Детальнішу інформацію про форми гарантій можна отримати від фахівців біржі у розділі "Контакти".

Товарна біржа «Український Хаб» проводить торги в секціях зернові і продукти їх переробки, газ і нафтопродукти, а також земельні торги. Детальніше в розділі "Ринки".

Всі товари, які торгуються на біржі сертифіковані відповідно до чинного законодавства.

Біржові торги ґрунтуються на вільному ціноутворенні, тобто покупці та продавці надають один одному зустрічні заявки із зазначенням умов майбутнього контракту (ціни, обсягу, умов поставки тощо). Контракт укладається за найкращими для учасників умовами, що, у свою чергу, формує ринкову ціну.

Для цього необхідно переглянути інформацію про поточні торги або дані індексу, який Вас цікавить на міжнародних ринках, врахувавши вартість доставки та інших обов'язкових платежів. Детальніше в розділі "Котирування".

Інформація про найближчі торги доступна в "Календарі торгів", а також у "анонсах новин".

Як почати працювати з торговою системою?

Якщо Ви пройшли акредитацію і отримали всі необхідні підтвердження - перейдіть за відповідним посиланням "ринку", торгівля на якому Вас цікавить.